طراحی سایت با وردپرس

لیست قیمت طراحی سایت وردپرسی کرون وب

تعرفه سال 1399

با وردپرس در هزینه ها و زمان صرفه جویی کنید و سریع رتبه یک گوگل شوید

لازم به ذکر است تعرفه های ذیل برای طراحی سایت های شرکتی میباشد مانند :

معرفی شرکت یا کسب و کار ، معرفی کلینیک ، معرفی آموزشگاه و معرفی آژانس مسافرتی یا مهاجرتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید

پروژه خود را سفارش دهید یا جهت مشاوره با ما در ارتباط باشید.

وردپرس چیست و چرا وردپرس را انتخاب کنیم؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان است که با زبان برنامه نویسی php ساخته شده است، ما برای طراحی و مدیریت یک سایت حرفه ای در هر صورت نیاز به یک سیستم مدیریت محتوا داریم و از آنجا که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و قدرتمند است ما این CMS قدرتمند و محبوب را در اولین اولویت برای کسانی که میخواهند کسب و کار آنلاین خود را به سرعت راه اندازی کنند پیشنهاد میکنیم.

مزایای وردپرس

سئوی سریع ، دقیق و آسان

علاوه بر اینکه وردپرس کاملا با استاندارد های یک سایت کامل توسعه یافته است، دارای ابزارهای فراوان و قدرتمندی برای عملیات سئو است و همین باعث میشود کارشناسان سئو برای انجام عملیات سئو خیلی راحت و سریع سایت را به رتبه یک گوگل برسانند.

طراحی سایت سریع

سرعت طراحی سایت با وردپرس بسیار بالا تر از طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی است زیرا طراح سایت معمولا برای طراحی نیازی به کدنویسی ندارد و سرعت کار بسیار بالا میرود.

قیمت طراحی سایت با وردپرس

هزینه طراحی سایت با وردپرس بسیار ارزان تر از طراحی سایت با CMS های اختصاصی است زیرا وردپرس رایگان و عمومی است و طراح سایت فقط هزینه نصب، اجرا و طراحی رابط و تجربه کاربری را از شما دریافت میکند

ابلته لازم به ذکر است که برخی قالب ها و ابزارهای وردپرس، رایگان نیستند و طراح سایت این هزینه ها را نیز از شما دریافت میکند.

به روزرسانی های مداوم و رایگان

دنیای عظیم وب یک بستر متغییر است و الزام حضور در آن، همگام بودن با استانداردهای متغییر آن است، هروقت که استاندارد جدیدی چه در ساختار سایت ها و چه در امنیت به وجود بیاید، وردپرس خیلی سریع این استاندارد ها را در به روزرسانی های رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهد و نیازی به هزینه مجدد برای اعمال این استانداردها وجود ندارد.

امنیت

وردپرس به خودی خود به هیچ عنوان امنیتی ندارد و خیلی راحت هک میشود اما ابزار های بسیار قدرتمندی دارد که باعث میشود که غیر قابل نفوذ شود و تبدیل به یک دژ محکم علیه هکرها شود.

قابلیت توسعه

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قابل توسعه است و هروقت که صاحب سایت اراده کند میتواند سایت خود را از هر نظر تغییر دهد و امکانات جدید به سایت اضافه کند.

چرا کرون وب را انتخاب کنیم؟

ما یک تیم از جوانان تحصیل کرده، با تجربه و انگیزه هستیم که با حضور در ده ها پروژه موفق توانسته ایم اثر مثبتی در بازار دیجیتال مارکتینگ کشور داشته باشیم و همواره در تلاشیم نظر مثبت مشتریان خود را جلب کنیم.

پرسش های متداول

درصورتی که محتوای سایت آماده نشده باشد امکان طراحی سایت وجود دارد؟

بله، درصورتی که مشتری محتوای مورد نیاز سایت را به موقع تحویل ندهد کرون وب موظف است سایت را با متن ساختگی یا متن پیش فرض و عکس های پیشفرض طراحی کند و با آموزش جایگزین کردن عکس ها و متون سایت را به مشتری تحویل دهد.

آیا کرون وب سئوی سایت را تضمین میکند؟

کرون وب موظف است تمام استانداردهای سئو را در سایت طراحی شده رعایت کند، اما به هیچ عنوان مسئولیت سئوی محتوایی که مشتری ارسال کرده باشد را نمیپذیریم.

آیا بعد از طراحی سایت میتوانم در سایت تغییراتی اعمال کنم؟

بله، بعد از تحویل سایت، ما یک ویدیوی آموزشی برای مدیریت و اعمال تغییرات در سایت به شما ارائه میدهیم که شما بی نیاز به نیروی متخصص بتوانید سایت خود را مدیریت و ویرایش کنید، همچنین سوالات احتمالی شما را نیز در خصوص مدیریت و ویرایش سایت پاسخگو هستیم.

طراحی سایت با وردپرس چقدر طول می کشد؟

طراحی سایت با این سیستم مدیریت محتوا توسط کرون وب حداکثر یک هفته طول میکشد به شرطی که سفارش دهنده یک هفته قبل از استارت پروژه محتوای سایت را در اختیار ما قرار داده باشد.

آیا کرون وب امنیت سایت را تضمین میکند؟

کرون وب موظف است تا موعد مقرر برای پشتیبانی سایت، امنیت سایت را تضمین کند و مسئولیت تمام مشکلات امنیتی سایت را به عهده بگیرد.

آیا وردپرس برای بیزینس من مناسب است؟

در 98 درصد مواقع پاسخ این سوال بله است و در صورتی که وردپرس نیازهای شما را پاسخگو نبود ما میتوانیم یا وردپرس را برای بیزینس شما توسعه دهیم یا یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی برای شما تولید کنیم.