خدمات کرون وب

طراحی سایت وردپرسی با قالب اورجینال

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی است که همواره در حال توسعه است و حدودا یک چهارم سایت های موفق دنیا با این سیستم مدیریت محتوای قدرتمند ساخته شده اند؛ همچنین بسیاری از توسعه دهندگان قدرتمند جهان نیز در حال توسعه و طراحی قالب های زیبا و کاربرپسند برای وردپرس هستند که این باعث میشود ما برای 80 درصد مشتریان خود وردپرس را پیشنهاد کنیدم.

همچنین قالب هایی که ما برای مشتریان خود استفاده میکنیم همه لایسنس دار و اورجینال میباشند.

وردپرس تقریبا تمام نیاز های یک سایت موفق را رفع میکند و اولین پیشنهاد ما برای راهاندازی کسب و کار اینترنتی شما آنرا پیشنهاد میکنیم و فقط تعداد کمی ایده های اینترنتی هستند که نمیتوان با وردپرس راه اندازی کرد که در ادامه نیز راه حل هایی برای آنها داریم.

وردپرس
طراحی سایت با قالب اختصاصی

طراحی سایت با قالب اختصاصی

طراحی انواع سایت با قالب اختصاصی شما، که قالب میتواند در انواع سیستم مدیریت محتوای عمومی و اختصاصی تزریق شود.

نحوه کار به این صورت است که ابتدا نیاز های شما از طراحی قالب اختصاصی سنجیده میشود سپس قالب را به صورت کلی رو کاغذ می آوریم و طراحی قالب را در photoshop  یا adobe xd پیاده سازی میکنیم ، در صورتی که قالب مورد پسند شما قرار گرفت آنرا با html,css,bootstrap,jquery پیاده سازی میکنیم و در صورت نیاز آنرا در سیستم مدیریت محتوای شما ، تزریق میکنیم.

طراحی سایت فروشگاهی با اپلیکیشن

علاوه بر وبسایت یکی از الزامات برای موفقیت فروشگاه های اینترنتی و بعضی کسب و کارهای آنلاین، اپلیکیشن است.

پیکیج سایت فروشگاهی با اپلیکیشن یکی از بهترین و با صرفه ترین پیشنهادات کرون وب میباشد، که با کم ترین زمان و هزینه سایت و اپلیکیشن شما ارائه میشود.

طراحی سایت فروشگاهی با اپلیکیشن

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید