درباره ما

داستان کرون وب از زبان محمد کرونی :

از سال 1394 که وارد بازار طراحی سایت و سئو شدم، شاهد این بودم که مشتری هام تصمیمات اشتباهی میگرفتند و متحمل ضررهای سنگین میشدند، دلیل این تصمیمات اشتباه، بی اطلاعی از قوانین ، الگوریتم ها و راه های صحیح دیجیتال مارکتینگ بود. یکی از رایج ترین اشتباهات این بود که فکر میکردند بعد از طراحی سایت و معرفی آن به گوگل، فروش را آغاز میکنند اما هیچوقت این اتفاق نمی افتاد.

من پس از تحقیق، مطالعه و شرکت در دوره های دیجیتال مارکتینگ اساتید مطرح کشور تصمیم گرفتم با توجه به نیاز روز جامعه یه تیم حرفه ای و مجرب به نام کرون وب رو گردآوری کنم و تاثیر مثبتی در این بازار پر رقابت و لذتبخش داشته باشم.

انشاءالله که بتونم به هدفم برسم و به هموطنان عزیزم بهترین خدمات رو ارائه بدم و در موفقیتشان نقش کوچکی داشته باشم.

اهداف کرون وب

طراحی سایت به سبک نوین

وبسایت یک بیزینس، فروشگاه، ویزیتور، بازاریاب و فروشنده ی آن بیزینس میباشد؛ پس وبسایت غیر حرفه ای مانند فروشنده بد اخلاقی ست که کسی از آن خرید نمیکند.

از این رو ما در تلاشیم تا قوانین UI و UX را به بهترین شکل در طراحی سایت رعایت کنیم تا منجر به فروش فوق العاده شود.

N

برطرف کردن نیاز روز جامعه

از آنجایی که اقتصاد ، بازاریابی و بیزینس ها رو به دیجیتالی شدن هستند، هدف خود را کمک به این پیشرفت قرار دادیم

کسب درآمد و کار آفرینی

اصلی ترین هدف کرون وب کسب درآمد و کارآفرینی به روشی مدرن میباشد. که از این طریق کمکی به اقتصاد کشور کنیم.

بیزینس کوچینگ دیجیتالی

از آنجایی که متوجه شدیم یکی از بزرگ ترین نیازهای جامعه ی دیجیتالی، بیزینس کوچینگ است تصمیم گرفتیم بهترین خدمات را در این زمینه ارائه دهیم.

تبدیل بازار سنتی به بازار مدرن و دیجیتالی

با همه گیر شدن دیجیتال مارکتینگ و خریدهای اینترنتی بسیاری از بیزینس های سنتی که به دیجیتالی شدن فکر نکردند دچار بحران شدند و در خطر انقراض قرار گرفتند.

از این رو ما تصمیم گرفتیم به این عزیزان کمک کنیم به بازار نوپای دیجیتال مارکتینگ بپیوندند و با قدرت بیزینس خود را ادامه دهند.

تمرکز ما

ما با سالها تجربه در زمینه دیجیتال مارکتینگ و حضور در صدها پروژه موفق تصمیم به ارائه خدمات، روش های نوین و جدیدی در این زمینه داریم.

ما همواره با تحقیق و تحلیل الگوریتم های جدید در این بازار پر رقابت، مفتخر به ارائه به روز ترین خدمات هستیم.

  • تجربه ، آزمون و خطا
  • تحقیق و مطالعه
  • اجرا و پیاده سازی

به خانواده کرون وب بپیوندید

کرون وب یک خانواده متشکل از جوانان متخصص در حوضه دیجیتال مارکتینگ است که همیشه پذیرای همکاری با هموطنان پر شور و با انگیزه است

09359958646